Pozostałe

Dobór mebli oraz inne rozwiązania przydatne w meblowaniu garderoby

Off 2
Dobór mebli oraz inne rozwiązania przydatne w meblowaniu garderoby
0 votes, 0.00 avg. rating (0% score)

Jak urządzić garderobę?
Garderoba w ogóle nie musi być wielkim pokojem, żeby zmieścić w niej wszelkie stroje oraz utrzymać w nich ład. Swoją rolę będzie spełniać ona również jako zabudowa wnęki w ścianie w innym pokoju. Można ją wówczas odizolować drzwiami przesuwnymi od pokoju i nadal będzie ona wyśmienicie pełnić swoją funkcję.

Jak urządzić wnętrze garderoby?
Jak będzie wyglądać nasza garderoba, zależne jest głównie od tego, co chcemy tam przechowywać. Wybór o tym, czy potrzebujemy wiele drążków z wieszakami, półek czy szuflad, zależy od tego, jakiego rodzaju ubrania mamy. Dobrze jest też pomyśleć czy będziemy potrzebować więcej przestrzeni na różne urządzenia, jak np. żelazko lub deska do prasowania.

rewelacyjnym wyborem do niedużej garderoby jest kupno szafy na wymiar. W ten sposób najłatwiej jest zmaksymalizować miejsce zarówno na nasze rzeczy oraz inne dodatki. Dobrym pomysłem są meble na wymiar firmy Komandor, która słynie z dużych szaf ubraniowych. Ładowna szafa narożna też jest dobrym pomysłem i zwiększy miejsce na swoje ubrania.

Drzwi przesuwne na wymiar pozwolą zaoszczędzić miejsce
Rewelacyjnym wyborem na zwiększenie przestrzeni użytkowej garderoby jest wstawienie do niej drzwi przesuwnych, nawet jeśli będzie to osobny pokój. W ten sposób zaoszczędzimy nawet do 8 m2 powierzchni, która jest niezbędna do uchylenia klasycznych drzwi. Na rynku dostępnych jest bardzo dużo gotowych modeli, ale można także postawić na drzwi przesuwne na wymiar, które oferuje firma Komandor.

Zadbaj o dobre oświetlenie
Nie można zapominać, że odpowiednie meble w garderobie to nie wszystko. Musimy zadbać także o oświetlenie. Niezwykle ważne jest, żeby światło docierało do wszelkich zakamarków pokoju. Gdy dysponujemy dużą powierzchnią na garderobę, poza oświetleniem ogólnym, musimy również zatroszczyć się o oświetlenie punktowe. Dobrze jest rozważyć kupno LED-ów. Zużywają one bardzo mało energii oraz można zamontować je w najróżniejszych miejscach, gdyż przyjmują one różne formy.

Nie zapomnij o dobrym lustrze
Ostatnim elementem, o którym nie powinno się zapominać jest lustro. Nie jedynie umożliwi ono nieograniczone przeglądanie się w trakcie wybierania właściwego ubioru, ale także zwiększy ono optycznie wnętrze. Jeśli nie mamy przestrzeni na lustro stojące, możemy zdecydować się na wiszące. W takiej sytuacji warto wybrać kupno szafy z drzwiami przesuwnymi, na których umieszczono lustro.

About the author / 

admin

Menu:

Losowe artykuły:

  • Jaką dietę stosować?

    W współczesnych porach przeważa moda na zgrabne ciało. To standardy mody wpływają na ludzkie upodobania, przez nie dużo osób twierdzi, że są nadmiernie otyli i marnie się czują w swoim ciele. Dlatego też dużo osób rozpoczyna intensywnie dbać o swoją sylwetkę, ćwicząc i stosując dietę. Każdy jeden o tym wie, że aby uzyskać spodziewane rezultaty…

  • Łysienie niemowląt

    Łysienie niemowląt jest w całości typowym zjawiskiem. U noworodków wszystkie włosy znajdują się w fazie anagenu, właśnie dlatego wszelkie jednocześnie przechodzą w fazę telogenu i wypadają jednocześnie. Następuje to najczęściej pomiędzy 6 a 8 tygodniem życia. Łysienie poporodowe, jakie występuje przede wszystkim po 2- 3 miesiącach po porodzie. Dochodzi wtenczas do większego bądź też łagodniejszego…