Categories: Bez kategorii

Karmienie dorosłych piesków – czym dokarmiać psa?

Karmy dla juniorów – oferta marki Pedigree
Firma Pedigree od lat interesuje się produkcją żywności dla piesków. Razem z życzeniami odbiorców w ich propozycji można odkryć karmy dla dużych psów, zaś też i takie dobrane dla szczeniąt. Stanowi więc to wyjątkowo istotne dlatego, iż zapotrzebowanie na składniki pokarmowe szczeniąt i czworonogów dużych wyraźnie się rozmaici. Więc z czego komponuje się karma Pedigree dla juniorów? Jakie składniki odżywcze dostarcza? W tym artykule postaramy się odpowiedzieć na bieżące zagadnienia i także opisać ofertę firmy Pedigree.
Z wiedzą o szczeniętach firma Pedigree stworzyła dwa typy karm: karmy suche i dodatkowo karmy mokre. Jeśli chodzi o owe kluczowe w propozycji marki odnajdziemy 4 rodzaje karm: karmy Pedigree junior z kurczakiem przeznaczna dla wszelkich odmian czworonogów i 3 rodzaje żywności poświęcone dla psów odmian miniaturowych dużych i średnich: karmy Pedigree z kurczakiem oraz ryżem. Jakakolwiek sucha karma Pedigree została skomponowana przez szereg profesjonalnych specjalistów z wiedzą o tym, ażeby zapewnić szczeniętom najlepszy rozwój. W składzie karmy odnajdziemy przede wszystkim mięsko z kurczaka oraz ryż, które są znakomite dla drobnych żołądków młodych czworonogów. Ponadto karmy Pedigree junior okraszona jest o komplet witamin oraz minerałów w takiej ilości jaka jest przydatna szczeniętom w okresie dynamicznego przyrostu. Oprócz walorów odżywczych warto też wspomnieć o plusach smakowych. Karmy o smaku kurczaka są jednymi spośród najchętniej spożywanymi przez szczenięta. Skład karmy suchej junior jest niesłychanie prosty. Zawiera zboża, olbrzymią porcję mięcha (26%), oleje i tłuszcze plus substancje mineralne. Wraz z suchą karmą Pedigree dajesz swojemu szczeniakowi witamin takich jak: witamina A, E, D3, potas, miedź, mangan, sód i cynk.
najlepsze marki psich karm zobacz
Oprócz karmy suchej marka oferuje również mokry pokarm Pedigree junior. W propozycji są dwa gatunki: mokra karma Pedigree junior w puszce (o smaku kurczaka w galaretce i cielęciny w galaretce) i mokra karma Pedigree Junior w saszetce (o smaku kurczaka z ryżem). Którekolwiek opakowanie (czyli również pokarm Pedigree w puszce bądź w torebce) zawiera aromatyczne mięsne kawałeczki utopione w galaretce, która umożliwia przyjmowanie elementów odżywczych zawartych w karmie. Dzięki temuż żywność jest nie jeno jadalna, ale jednocześnie właściwa i niskokaloryczna. Mokra karma Pedigree Junior ma mikroskładniki odpowiedzialne za twarde oraz zdrowe kości (inaczej wapń plus fosfor), zwiększające odporność (witamina E oraz minerały) oraz ułatwiające trawienie (błonnik). Lekkostrawność karmy zdobyto dzięki wykorzystaniu kruchych mięs (cielęciny i kurczaka), ryżu oraz zanurzeniu całości w galaretce.
Zamykając propozycja marki Pedigree w charakterze karm dla szczeniąt jest nieco liczna, umiemy w niej odnaleźć również karmy mokre jak również suche (każdy typ występuje w kilku smakach). Również są to karmy zrealizowane przez firmę, która występuje na rynku od wielu lat i nadal doskonali swoje produkty bazując na doświadczeniu swoim i fachowców z jakimi współpracuje. Dzięki temu są to karmy bezbłędnie wpasowane do potrzeb dynamicznie kształtujących się szczeniąt także ze względu na walory odżywcze, jak również smakowe.